4k. butas, Molo g., Melnragė, Klaipėda

269000 € 2861.7 €/m²

Parduodamas butas per du aukštus Melnrageje
Du san. mazgai bute
Vos keliatas minučiu iki jūros
Rami vieta
Šalimais miškas su dviračiu takais
Melnragėje puikiai išvystyta infrastruktūra – miesto transportas, bendruomenės namai-biblioteka, dviračių takai iki Klaipėdos ir Palangos.
Nedidelis atstumas nuo miesto centro.
Daugiau informacijos apžiūros metu
Profesionali pagalba parduodant, ir įsigyjant nekilnojamąjį turtą
Dokumentų patikra;
Įgyjamo turto vertinimo organizavimas;
Patrauklūs bankų pasiūlymai;
Parengiamos sutartys;
Teisinio pobūdžio konsultacija.

269000 € 2861.7 €/m²

Skelbimo ID:

1368567

Savivaldybė:

Klaipėdos m. sav.

Adresas:

Molo g., Melnragė, Klaipėda

Plotas:

94 m²

Kambarių skaičius:

4

Aukštas:

3 iš 3

Pastatymo metai:

2002

   

Turto vizija,
+370 685 83389
+37068583389
gintasturtovizija@gmail.com

 
Panašūs skelbimai
4k. butas, Jono g., Senamiestis, Klaipėda 90 m² | 3/3 295 000 €
Skelbimo ID: 31422
4k. butas, Klaipėda 95 m² | 7/12 265 000 €
Skelbimo ID: 505565
4k. butas, Turgaus g., Senamiestis, Klaipėda 100 m² | 3/3 | 1903 m. | Suremontuotas | Reguliojamas šildymas 260 000 €Skelbimo ID: 1348142
Turto vizija
Skambinti:
+370 685 83389
Rašyti
pardavėjui