Sodyba

430000 € 2415.73 €/m²

Apartamentų vonios kambariai
Svečių tualetas
Atvira virtuvė
Oro sąlygos
Nuostatos dėl centrinio šildymo
Barbeko sritis
Gatvė
Privati automobilių stovėjimo aikštelė (taikoma)
Sandėlis
Paplūdimys: 15 min Diskas
Miestas: 5 min diskas
Pristatymas: 1 metai
Energijos klasė Anice vilos siūlo puikią pusiausvyrą erdvės, stiliaus, ir komforto. Sukurtas su atviru planu maketai, aukštos lubos, ir ekspansyvūs langai, kiekvienas namas yra pripildytas natūralios šviesos ir idealiai tinka tiek poilsiui ir linksmai. Savybės yra privatūs sodai, dengtos terasos lauko valgomasis, ir privataus baseinas galimybė. Su daug kambarių, šeimai draugiškų maketų ir gražiai kraštovaizdžio aplinkoje, šie vilos suteikia idealią aplinką rafinuoto gyvenimo būdo - ar kaip nuolatinės gyvenamosios vietos, atostogų namuose, ar investicijų.

430000 € 2415.73 €/m²

Skelbimo ID:

1366349

Adresas:

Plotas:

178 m²

Sklypo plotas:

260 a.

Kambarių skaičius:

3

Pastatymo metai:

2027

Nauja statyba:

Taip

Namo tipas:

Sodyba

   
Panašūs skelbimai
Sodyba 190 m² | sklypas 221 a. 455 000 €Skelbimo ID: 1363441 Sodyba 180 m² | sklypas 178 a. | 2024 m. | Nauja statyba 440 000 €Skelbimo ID: 1363735 Sodyba 168 m² | sklypas 325 a. 435 750 €Skelbimo ID: 1365315
Skambinti:
Rašyti
pardavėjui