2k. butas

290000 € 3372.09 €/m²

Plius PVM
Privati automobilių stovėjimo aikštelė (nepadengta) Nekilnojamasis turtas yra prabangus 2 miegamųjų butas parduodamas Paphos, Kipras. Gyventojai galės mėgautis puikiais patogumais, tokiais kaip vaikų irklavimo baseinas, bendras baseinas, privati sporto salė ir kraštovaizdžio sodai. Butas yra šalia fluscious žaliojo parko su vaikų žaidimų aikštelių įrenginiais, taip pat šalia visų pagrindinių miesto patogumų, tokių kaip Paphos turizmo zona ir uostas bei Kings Avenue Mall.

290000 € 3372.09 €/m²

Skelbimo ID:

1364800

Adresas:

Plotas:

86 m²

Kambarių skaičius:

2

Namo tipas:

   
Panašūs skelbimai
2k. butas 90 m² | 2025 m. | Nauja statyba 300 000 €Skelbimo ID: 1364030 2k. butas 93 m² 295 000 €Skelbimo ID: 1364394 2k. butas 84 m² | 2025 m. | Nauja statyba 265 000 €Skelbimo ID: 1364433
Skambinti:
Rašyti
pardavėjui