2k. butas

295000 € 3172.04 €/m²

Privati lauko erdvė
Privati automobilių stovėjimo aikštelė (taikoma)
Oro uostas: 30 min. kelio automobiliu
Paplūdimys: 15 min Diskas
Arti prieplaukos
Arti uosto
Golfas: 30 min diskas
Miestas: 10 min diskas
Investicijų vientisumas
Plius PVM
Energijos klasė AGred grindinio miegamojo butas įsikūręs labai centrinėje Limassol rajone. Netoli mokyklų, parduotuvių, medicinos įstaigų, restoranų ir visų kitų būtinų patogumų bei lengvų kelių prieigos. Idealiai tinka pasiekti visas puses Limasolis. Šis įrenginys turi privatų sodo plotą 80 kvadratinių metrų.

295000 € 3172.04 €/m²

Skelbimo ID:

1364394

Adresas:

Plotas:

93 m²

Kambarių skaičius:

2

Namo tipas:

   
Panašūs skelbimai
2k. butas 101 m² | 2019 m. | Nauja statyba 280 000 €Skelbimo ID: 1363811 2k. butas 100 m² 297 956 €Skelbimo ID: 1364089 2k. butas 93 m² | 2027 m. | Nauja statyba 278 000 €Skelbimo ID: 1365246
Skambinti:
Rašyti
pardavėjui