2k. butas

245000 € 3024.69 €/m²

Liftas
Atvira virtuvė
Oro sąlygos
Nuostatos dėl centrinio šildymo
Gatvė
Privati automobilių stovėjimo aikštelė (taikoma)
Sandėlis
Oro uostas: 30 min. kelio automobiliu
Paplūdimys: 10 min. kelio
Golfas: 30 min diskas
Miestas: 15 min diskas
Investicijų vientisumas
Plius PVM
A energijos klasė
Apartamentų vonios kambariai Gražus butas įsikūręs per visiškai naują išskirtinį kompleksą. Įsikūręs labai ramioje vietoje netoli Limasolio uosto ir pėsčiomis iki prekybos centro, arti visų valstybinių paslaugų ir būtinų patogumų, įskaitant mokyklas ir medicinos įstaigas.

245000 € 3024.69 €/m²

Skelbimo ID:

1364392

Adresas:

Plotas:

81 m²

Kambarių skaičius:

2

Namo tipas:

   
Panašūs skelbimai
2k. butas 87 m² | 2025 m. | Nauja statyba 229 200 €Skelbimo ID: 1362856 2k. butas 87 m² 234 000 €Skelbimo ID: 1363279 2k. butas 86 m² | 2025 m. | Nauja statyba 259 000 €Skelbimo ID: 1363577
Skambinti:
Rašyti
pardavėjui