Sodyba

506000 € 3162.5 €/m²

Plius PVM
Privati automobilių stovėjimo aikštelė (nepadengta)
Privati lauko erdvė
Privati automobilių stovėjimo aikštelė (taikoma)
Privatus baseinas
Paplūdimys: 5 min Diskas
Arti uosto
Kalnų vaizdai
Jūros vaizdas
Miestas: 5 min diskas
Investicijų vientisumas
Tinkami gyventi programoje
Energijos klasė ATai 4 miegamųjų vila parduodama Polis. Pastatyta pagal aukščiausius standartus, vila turi savo nepriklausomą sklypą su privačiu baseinu ir automobilių stovėjimo aikštelė. Tai yra puikus nekilnojamojo turto investicijos į įžvalgų pirkėjui, kuris nori valdomo dydžio namus, bet nebus kompromituoti kokybės ar stiliaus.

506000 € 3162.5 €/m²

Skelbimo ID:

1362905

Adresas:

Plotas:

160 m²

Sklypo plotas:

593 a.

Kambarių skaičius:

4

Namo tipas:

Sodyba

   
Panašūs skelbimai
Sodyba 154 m² | sklypas 437 a. 494 000 €Skelbimo ID: 1362886 Sodyba 171 m² | sklypas 369 a. | 2023 m. | Nauja statyba 481 700 €Skelbimo ID: 1362990 Sodyba 167 m² | sklypas 189 a. 460 000 €Skelbimo ID: 1364055
Skambinti:
Rašyti
pardavėjui